Sīkdatņu politika Trip LV, SIA

Reģ.Nr. 40203324415
Rudeņi 1, Rugāju pagasts, Balvu novads, LV-4570, Latvija

Pēdējo reizi atjaunināts: 23.05.2023.

Šajā sīkdatņu politikā ir paskaidrots, kā Trip LV, SIA (“mēs”, “mums” vai “mūsu”) izmanto sīkfailus un līdzīgas izsekošanas tehnoloģijas mūsu vietnē. Lūdzu, uzmanīgi izlasiet šo politiku, lai saprastu, kā mēs apkopojam, izmantojam un izpaužam jūsu personas informāciju, izmantojot sīkfailus.

Kas ir sīkfaili?

Sīkfaili ir mazi teksta faili, kas tiek ievietoti jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad apmeklējat vietni. Tos plaši izmanto, lai tīmekļa vietnes darbotos efektīvāk un nodrošinātu labāku lietotāja pieredzi. Sīkdatnes ļauj vietnei noteiktā laika periodā atcerēties jūsu darbības un preferences (piemēram, pieteikšanās informāciju, valodu, fonta lielumu un citas displeja preferences), tāpēc jums tie nav jāievada atkārtoti ikreiz, kad atgriežaties vietni vai pārlūkojiet no vienas lapas uz citu.

Kā mēs izmantojam sīkfailus

Mēs savā vietnē izmantojam sīkfailus dažādiem mērķiem, tostarp:

Nepieciešamās sīkdatnes: šīs sīkdatnes ir nepieciešamas pareizai mūsu vietnes darbībai. Tie ļauj jums pārvietoties vietnē un izmantot tās funkcijas, piemēram, piekļūt drošām zonām un veikt darījumus. Bez šīm sīkdatnēm atsevišķas mūsu vietnes daļas var nedarboties pareizi.

Analītiskās sīkdatnes: mēs izmantojam analītiskos sīkfailus, piemēram, Google Analytics, lai apkopotu informāciju par to, kā apmeklētāji izmanto mūsu vietni. Tas palīdz mums analizēt un uzlabot mūsu vietnes veiktspēju un lietojamību. Šīs sīkdatnes apkopo apkopotu informāciju, kas ir anonīma un neidentificē atsevišķus apmeklētājus. Apkopotie dati var ietvert jūsu apmeklētās lapas, apmeklējuma ilgumu, jūsu atrašanās vietu un citu vietnes lietošanas statistiku.

Sīkdatņu pārvaldība

Izmantojot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkfailu ievietošanai jūsu ierīcē, kā aprakstīts šajā sīkdatņu politikā. Tomēr jums ir iespēja pārvaldīt un kontrolēt sīkfailus, izmantojot pārlūkprogrammas iestatījumus. Parasti varat iestatīt savu pārlūkprogrammu, lai tā pieņemtu vai noraidītu sīkfailus vai paziņotu, kad sīkfails tiek nosūtīts. Lūdzu, ņemiet vērā, ka, ja izvēlaties atspējot vai noraidīt sīkfailus, dažas mūsu vietnes daļas var nedarboties pareizi.

Lai uzzinātu vairāk par sīkfailiem, tostarp to pārvaldību un dzēšanu, varat apmeklēt šādus ārējos resursus:

Saite uz vispārīgu informāciju par sīkdatnēm: Cookiepedia
Saite uz informāciju par sīkfailu pārvaldību dažādās pārlūkprogrammās Viss par sīkfailiem — sīkfailu pārvaldība dažādās pārlūkprogrammās.

Izmaiņas šajā sīkdatņu politikā
Mēs varam laiku pa laikam atjaunināt šo sīkfailu politiku, lai atspoguļotu izmaiņas tehnoloģijā, juridiskajās prasībās un mūsu uzņēmējdarbībā. Visas mūsu veiktās izmaiņas stāsies spēkā, kad mēs savā vietnē publicēsim pārskatīto sīkfailu politiku. Mēs iesakām periodiski pārskatīt šo politiku, lai iegūtu jaunāko informāciju par mūsu sīkfailu praksi.

Sazinies ar mums
Ja jums ir kādi jautājumi vai neskaidrības par mūsu sīkdatņu izmantošanu, lūdzu, sazinieties ar mums:

Trip LV, SIA
Address: Rudeņi 1, Rugāju pagasts, Balvu novads, LV-4570, Latvija

Turpinot lietot mūsu vietni, jūs apstiprināt, ka esat izlasījis un sapratis šo sīkdatņu politiku.